خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهینامه ایزو

خرید و فروش گواهینامه ایزو معنا و مفهوم ندارد و چیزی به عنوان خرید و فروش گواهینامه ایزو وجود ندارد و این تنها یک عنوان هست زیرا گواهی نامه ایزو مثلا یک کالا و محصولی نیست که برویم از مغازه بخریم و در یک مغازه و دکان بتوان آن را خریداری کرد پس این تنها یک لفظ عامیانه هست و سوال و دغدغه اغلب شرکتهای متقاضی اخذ و دریافت گواهینامه ایزو که با عناوین مختلفی مورد سوال قرار می گیرد. متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو غالبا با سوالات متعدد و مختلفی در خصوص گواهینامه ایزو روبرو می شوند. متقاضیان دریافت ایزو هر کدام پرسش خود را با نحوه و لحن خاصی بیان می کنند و با یکسری مجموعه عناوین خاصی درون فضاهای مجازی علی الخصوص گوگل جستجو می کنند، که بسیاری از آنها شاید به نحوی درست نیست اما متقاضیان به دلیل عدم آگاهی از بحث ایزو و دریافت اطلاعات کافی با عناوین مختلفی از این دست درون گوگل جستجو می نمایند:

اخذ گواهی نامه ایزو

نحوه اخذ گواهی نامه ایزو

دریافت گواهینامه ایزو

روش دریافت گواهی نامه ایزو

شرایط اخذ گواهی ایزو

راهنمای دریافت گواهی نامه ایزو

مرکز اخذ ایزو

مرجع اخذ و ثبت و صدور انواع گواهینامه ایزو

سیر تا پیاز گواهی نامه ایزو

مراحل اخذ مدرک ایزو

مراحل دریافت گواهی نامه ایزو

ثبت و صدور گواهینامه ایزو

مدارک دریافت گواهینامه ایزو

شرایط و مراحل و مدارک دریافت گواهینامه ایزو

خرید گواهی نامه ایزو

گواهی نامه ایزو ارزان

گواهی نامه ایزو فوری

گواهی نامه ایزو فوری و ارزان

هزینه اخذ و دریافت گواهینامه ایزو

زمان دریافت گواهی ایزو

هزینه و مدت زمان اخذ گواهینامه ایزو

روند گرفتن گواهینامه ایزو

روش دریافت ایزو

مراحل اخذ و دریافت گواهینامه ایزو

شرایط ثبت گواهی نامه ایزو

شرایط ثبت و صدور گواهینامه ایزو

مراحل ثبت و صدور گواهی نامه ایزو

از کجا گواهینامه ایزو بگیرم؟

چگونه گواهی ایزو بگیرم؟

اخذ گواهی نامه ISO

نحوه اخذ گواهی نامه ISO

دریافت گواهینامه ISO

روش دریافت گواهی نامه ISO

شرایط اخذ گواهی ISO

راهنمای دریافت گواهی نامه ISO

مرکز اخذ ISO

مرجع اخذ و ثبت و صدور انواع گواهینامه ISO

سیر تا پیاز گواهی نامه ISO

مراحل اخذ مدرک ISO

مراحل دریافت گواهی نامه ISO

ثبت و صدور گواهینامه ISO

مدارک دریافت گواهینامه ISO

شرایط و مراحل و مدارک دریافت گواهینامه ISO

خرید گواهی نامه ISO

گواهی نامه ISO ارزان

گواهی نامه ISO فوری

گواهی نامه ISO فوری و ارزان

هزینه اخذ و دریافت گواهینامه ISO

زمان دریافت گواهی ISO

هزینه و مدت زمان اخذ گواهینامه ISO

روند گرفتن گواهینامه ISO

روش دریافت ISO

مراحل اخذ و دریافت گواهینامه ISO

شرایط ثبت گواهی نامه ISO

شرایط ثبت و صدور گواهینامه ISO

مراحل ثبت و صدور گواهی نامه ISO

از کجا گواهینامه ISO بگیرم؟

چگونه گواهی ISO بگیرم؟

و بسیاری سوالات و عناوین دیگر

خرید و فروش ایزو برای شرکتها و سازمانهای متقاضی اخذ گواهی ایزو و متقاضیان دریافت ایزو شاید به نظر کمی سخت و وقت گیر باشد و به همین جهت ترجیح می دهند تمام کار را به مراکز صادر کننده ایزو بسپارند و یا با استفاده از یک مشاور صفر تا صد کار خود را به آنها می سپارند. مرکز سیستم کاران به عنوان یک مرکز عام المنفعه با ارائه خدمات آموزشی رایگان تمامی مراحل ثبت و صدور ایزو را برای متقاضیان ایزو به انجام می رساند و شرتهای متقاضیان ایزو از طریق مرکز ما می توانند به گواهی ایزو معتبر متناسب نیاز و هزینه و زمان خود برسند.

 

هزینه اخذ گواهینامه ایزو

خرید و فروش ایزو و هزینه های اخذ ایزو شامل چند بخش می شود:

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو

هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو

هزینه مشاوره

در کل مراحل خرید و فروش و هزینه اخذ ایزو شامل سه مرحله بالا می شود.

 

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو

هزینه ثبت و صدور گواهینامه ایزو به نوع مرجع صادر کننده ایزو و حتی نوع گواهی نامه ایزو دریافتی بستگی دارد. بدین معنا که چنانچه مراجع صادر کننده ایزو اصیل IAF باشد یعنی مراجع صادر کننده ایزو یا همان CB بایستی تحت اعتبار AB ها و همان مراجع و نهادهای اعتبار دهنده به CB ها باشند که خودشان تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF مدیریت می شوند. سازمان جهانی ایزو که در ژنو سوئیس واقع گردیده است و کشورهای بسیاری درون آن عضو هستند و تمامی استانداردها درون آن مدیریت می شوند، به آدرس دقیق WWW.ISO.ORGتنها IAF را معتبر دانسته و جهت صدور گواهی ایزو قبول دارند و به طبع گواهی ایزو صادره اینچنینی دارای بالاترین اعتبار هست و چون در سطح بین الملل معتبر هست و با اصالت قطعا جهت اخذ ایزو هزینه بالاتری دارد. یکسری گواهینامه های ایزو نیز هستند که غیر IAF هستند یعنی AB و CB های داخلی هستند و به همین جهت از لحاظ زمان و هزینه از گواهی نامه های ایزو IAF ارزان تر هستند و سریعتر صادر می شوند و البته همگی دارای یک اعتبارند و با هزینه های متفاوت و این اختلاف قیمتها به دلیل وجود دلالان و طمع و دندان گردی مراجع صدور ایزو هست.

 

هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو

هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو یکی دیگر از هزینه های مطرح شده در اخذ ایزو هست. هزینه استقرار و پیاده سازی ایزو به مراجع صادر کننده ایزو بستگی دارد، مراجع صادر کننده ایزو IAF از لحاظ پیاده سازی با استفاده از مشاورین خبره در جهت پیاده سازی بسیار سختگیرانه تر برخورد می کنند و به طبع هزینه استقرار و پیاده سازی بالاست اما واقعا برای متقاضیان جهت پیشرفت و بهره وری بسیار مثمر ثمر خواهد بود و میلیونها تومان شاید هزینه دارد. اما در خصوص مراجع غیر IAF به جهت پیاده سازی صوری هزینه پیاده سازی بسیار پایین تر هست. در برخی موارد پیاده سازی هیچ هزینه ای ندارد شاید تعجب کنید مگر می شود؟ بله هستند دلالان و شرکتهای ساختگی که با نامهای ساختگی و دهن پر کن سعی در معتبر معرفی کردن خود دارند و گواهی نامه های ایزو آنها فاقد اعتبار هست و هیچ اعتباری ندارد و پیاده سازی در آنها انجام نمی شود و به همین جهت هزینه پیاده سازی صفر است چون اصولا پیاده سازی انجام نمی گیرد. شرکتهای متقاضی بایستی مراقب این دست مراکز تقلبی باشند

 

هزینه مشاوره

اخذ گواهی نامه های ایزو و همچنین رعایت استانداردهای آن نیز هزینه جداگانی دارد و به همین جهت نمی توان هزینه ای دقیق جهت مشاوره اعلام کرد. هزینه مشاوره ایزو شامل نوع فعالیت، وسعت و گستردگی سازمان، تعداد پرسنل و استاندارد درخواستی می باشد. مثلا هزینه استانداردهای عمومی شامل ایزو9001 ، ایزو14001 و ایزو45001 با توجه به هزینه های تمامی مراحل از قیمت پایین تری برخوردار هست و استانداردهای تخصصی تر هزینه های بالاتری را دارا هستند. هزینه های دیگری نیز در هزینه مشاوره دخیل هستند هزینه آزمایش جهت محصولاتی که نیاز به آزمایش دارند حالا اگر موسسه متقاضی خودش قابلیت آزمایشگاه داشته باشد از این لحاظ برایش هزینه ای در بر نخواهد داشت..

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مرجع ثبت و صدور و اخذ گواهینامه ایزو با حضور مشاورین برتر و خدمات آموزشی رایگان و بسیاری خدمات رایگان دیگر، در خدمت متقاضیان بوده و آنها را به گواهی ایزو متناسب باهدف و نیاز و وسعت و گستردگی سازمان خواهد رساند.

با ما در تماس باشید

 

خرید و فروش گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید