چطور می توانم گواهینامه ایزو بگیرم؟

چطور می توانم گواهینامه ایزو بگیرم

چطور می توانم گواهینامه ایزو بگیرم . چطور می توانم گواهینامه ایزو بگیریم ، چطور میتوانم گواهینامه ISO بگیرم. اینها مجموعه سئوالات متقاضیان گواهینامه ایزو هست. جهت دریافت گواهینامه ایزو بایستی مراحل زیر را انجام دهید. البته می توانید برای گرفتن گواهینامه ایزو ISO اصل از مرکز سیستم کاران استفاده نموده و تمامی مراحل زیر را یکجا و سریع و ارزان به ما واگذار نمایید.

فرم درخواست گواهینامه ایزو iso 

چطور می توانیم گواهینامه ایزو بگیرم

مرحله اول گرفتن گواهینامه ایزو انتخاب نوع استاندارد یا همان گواهینامه ایزو می باشد. هر شرکت با توجه به زمینه فعالیت و حوزه کاری خود نوع گواهینامه استاندارد ایزو را انتخاب می کند. معمولا استاندارد ما در دو نوع عمومی و تخصصی تعریف می شود.

 

چطور می توانم گواهینامه ایزو بگیرم

استانداردها ایزوهای عمومی شامل استانداردهای زیر است.

گواهینامه استاندارد ایزو 9001 یا ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت بیانگر بالاترین سطح کیفیت ممکنه در ارائه محصولات ، خدمات یا پروژه میباشد.

گواهینامه استاندارد ایزو ISO14001 یا 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی باینگر اینه که شرکت دارنده گواهینامه ایزو 14001 در انجام کلیه فرآیندهای سازمانی خود کلیه موارد مرتبط با محیط زیست را مطابق با استاندارد 14001 رعایت میکند.

گواهینامه استاندارد ایزو 45001 یا ISO45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایی بیانگر اینه که شرکت دارنده گواهینامه ایزو 45001 در انجام کلیه فرآیندهای سازمانی خودش کلیه الزامات مربوط به ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان خود را در نظر دارد و طبق الزامات استاندارد ISO45001 دارد عمل میکند.

معمولا هر شرکتی یا سازمانی از استانداردها وایزوهای عمومی فقط ISO9001 را می گیرد و اگر تمایل داشته باشد می تواند دو استاندارد بعدی یعنی ISO14001 و ISO45001 را هم می گیرد.

 

چطور میتوانیم ایزو ISO بگیرم

استانداردها و ایزوهای تخصصی متناسب با زمینه فعالیت و حوزه کاری هر شکرتی تعریف میگردد. بعنوان مثال میتوان چند نمونه را در زیر اشاره کرد

شرکت های فعال در زمینه صنایع غذایی ، استاندارد ایزو 22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی و همچنین استاندارد HACCP استاندارد آنالیز خطر و کنترل نقاط بحرانی

شرکت های فعال در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی ، استاندارد ایزو 29001 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی

شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی استاندارد ایزو 13485 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع تجهیزات پزشکی و... برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اینکه بدانید متناسب با زمینه فعالیت شما چه استانداردها و چه ایزوهایی کاربرد دارد با مرکز سیستم کاران تماس گرفته تا مشاوران مرکز بطور رایگان به شما راهنمایی کنند و نوع استانداردهای مورد نیاز فعالیتشان را تعیین نمایند.

 

چطور میتوانم گواهی نامه ایزو بگیریم؟

همچنین یک سری استانداردها و ایزوهایی هستند که جنبه عمومی دارند اما هر شرکتی چنین استانداردهایی را برای مجموعه یا شرکتش نمی گیرد. مانند موارد زیر :

HSE-MSسیستم مدیریت ایمنی ، بهداشت حرفه ایی و محیط زیست

ایزو 10002 یا ISO10002 سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان

ایزو 10004 یا ISO10004 سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان

مدل 5S نظام آراستگی

مدل EFQM انجمن مدیریت کیفیت اروپا

مجموعه استانداردها یا الگوهای فوق تعدادشان زیاد است و می توانید با تماس با مرکز سیستم کاران 021-79165 از سایر استانداردها و الگوها برای شرکت خود مطلع شوید.

 فرم درخواست گواهینامه ایزو iso

چطور می توانم گواهی نامه ISO بگیرم؟

مرحله دوم انتخاب نوع مرجع و صدور گواهینامه است. در این مرحله شما بایستی یک شرکت ثبت و صدور گواهینامه ایزو را شناسایی نمایید. متاسفانه امروزه تعداد شرکت های اصلی ثبت و صدور گواهینامه ایزو و همچنین تعداد شرکتهای غیر اصلی ثبت و صدور گواهینامه ایزو زیاد شده است که متقاضیان دچار سردرگمی شدید و قادر به شناسایی و تعیین صحت و سیستم مرجع صادر کننده ایزو نیستند. سیستم کاران بعنوان اولین و بزرگترین مرجع عام المنفعه در خصوص ثبت و صدور گواهینامه ایزو معتبرترین ها و ارزان ترین ها ، فوری ترین های مراکز صدور گواهی نامه را به شما معرفی میکند.

چطور میتوانم گواهینامه ایزو بگیریم؟

با تکمیل فرم درخواست ایزو و تکمیل و عودت آن به مرکز سیستم کاران، کارشناسان ما بررسیهای اولیه را انجام داده و در صورت نیاز به اصلاحات موارد اصلاحی را انجام داده و پس از تایید متقاضی کار اخذ گواهینامه ایزو ISO بابالاترین سرعت و کمترین هزینه انجام خواهد شد. در فرم درخواست گواهینامه ISOمواردی همچون نوع استاندارد و نوع ایزو درخواستی درج شده و همچنین مرجع صادرکننده گواهینامه نیز شفاف قید شده است.

با ما در ارتباط باشید

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.