گواهی نامه ایزو

گواهی نامه ایزو ISO

هنگامی که صاحب یک شرکت و یاسازمانی هستید، با داشتن ایزو 9001 مطمئن شوید که بررسی کیفیت محصولات یا خدمات را به طور قانونی تأیید کرده اید. این امر برای اطمینان از اطمینان عموم مردم به محصولات شما و همچنین ایمنی مردم است. دریافت گواهینامه ISO 9001 در ایران زمانی اهمیت بیشتری دارد که می خواهید شرکت خود را با روشی با ثبات تر و موثرتر تأسیس کنید. ایزو 9001 سازمان بین المللی استاندارد تحت سیستم مدیریت کیفیت (QMS) قرار دارد. در زیر لیستی از خدمات الزامی را خواهید یافت.

 

فرم درخواست ایزو

 

چرا ISO برای یک شرکت مهم است؟

ISO سازمان استاندارد بین المللی یک سازمان مستقل است که استانداردهای سازمان را ارائه می دهدازنظر استاندارد ، می توانیم آن را به عنوان کیفیت ، ایمنی و کارایی محصولات یا خدمات ارائه شده توسط مشاغل تعریف کنیم. گواهینامه ISO 9001 اهمیت کالاها و خدمات با کیفیت بالا را نشان می دهد. همچنین، هنگامی که نرخ افزایش بازار یا مبارزه متمایز شدن را پیدا میکنید،ISO  کلیدی است که به شما کمک می کند تا در بازار پایدار و رشد کنید.شرکت خود را ثبت کنید و اکنون دارای گواهینامه ISO شوید. گواهینامه ISO به بهبود اعتبار و اعتبار کسب و کار شما و همچنین کارآیی کلی کسب و کار کمک می کند.هنگامیکه سازمان شما دارای گواهینامه ISO است، مزایای زیادی برای همراه داشتن دارد.

 

چرا صدور گواهینامه ISO حیاتی است؟

گواهینامه ISO به معنی گواهینامه ای است که IAF به شما ارائه می دهد.صدور گواهینامه ISO در دنیا مزایای بسیار زیادی دارد مانند بهبود کیفیت محصول ، کارآیی مشاغل ، ایجاد اعتبار بین المللی ، بازارپذیری آسان و موارد دیگر.

اعتبار بالا

از آنجا که در سطح جهانی ، سازمان بین المللی استاندارد (ISO) قابل قبول است، افزایش قابلیت اطمینان و صداقت نسبت به محصولات یا خدمات شما رخ می دهد.

شناخت بالا

نام تجاری در سراسر جهان شناخته می شود. این امر باعث افزایش موقعیت حرفه ای شما در بین سایر محققان بازار و عموم مردم می شود.

سازگاری بهبود یافته

ISO 9001  از شما برای افزایش کنترل فرایندهای تجاری خود پشتیبانی می کند. هرچه بیشتر کسب و کار خود را کنترل کنید، ثبات شما افزایش می یابد.افزایش ثبات به این معنی است که مشتریان شما هر بار که با شما تجارت می کنند از خدمات خوب یکسان یا محصولات خوب مشابه برخوردار می شوند

افزایش درآمد

هنگامی که اطمینان از کیفیت وجود دارد ، مردم بارها و بارها به شما مراجعه می کنند.هنگامی که مجموعه شما دارای گواهینامه ISO است، می توانید محصول/خدمات خود را قیمت گذاری کرده و در نتیجه انتظار درآمد بهتری برای تجارت خود داشته باشید. بنابراین محیط کار مفیدی وجود خواهد داشت.

برچسب دولتی کلاسیک

تبلیغ محصول شما بسیار جالب و ساده خواهد بود.می توانید هنگام بسته بندی و مستندسازی ، محصول خود را به طور رسمی با علامت ISO برچسب گذاری کنید. این نام تجاری دولتی از بسیاری جهات به نفع شما خواهد بود

حفظ مشتری بهتر و رضایت مشتری ارزشمند

یکی از جنبه های مهمی که مشتریان بیشتری را به خود جلب می کند این است که آنها یک برچسب دولتی برچسب گذاری شده در محصول شما پیدا می کنند.داشتن محصولات با کیفیت بیشتر به شما در جذب مشتری بیشتر کمک می کند.با این حال، در نهایت شما رضایت مشتری و در نتیجه حفظ مشتری خواهید داشت.

تکنیک بازاریابی آسان

ISO ارزش بیشتری را برای شما و محصولات شما فراهم می کند. می توانید از این عامل به عنوان نقطه تبلیغات خود استفاده کنید. به راحتی می توانید محصولات خود را با کسب اعتبار بین المللی با کیفیت به بازار عرضه کنید

تجارت بین کشورها در دسترس است

از آنجا که گواهینامه ISO در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است، تجارت بین کشورها آسان خواهد بود. تنها با چند محدودیت و مسائل مربوط به اسناد ، روند معاملات شما از نظر قانونی پذیرفته می شود

کارکنان توانمند

بر این اساس، هنگام استفاده از برچسب ISO ، کارکنان از توانمندی برخوردار می شوند زیرا به طور خودکار کار سیستماتیک را یاد می گیرند. همچنین، پروفایل آنها یک ارزش افزوده خواهد بود. از آنجا که یک شرکت مبتنی بر ISO است، دانش آنها از کار خود بیشتر می شود.

توسعه فرهنگ حرفه ای

حرفه ای بودن در محل شرکت حفظ خواهد شد.با داشتن یک بلیط بین المللی ، کارکنان ، مقامات و مدیریت بر حفظ فرهنگ حرفه ای مجبور خواهند شد. پیروی از اصول و اخلاق شرکت باعث توسعه شرکت برای تجارت با بسیاری از صنایع دیگر می شود

مدیریت/کارکنان با انگیزه و ارتقا یافته

صدور گواهینامه ISO 9001 نیاز به آموزش و توسعه کارکنان و مدیریت شما دارد. همچنین ، ابزارهای لازم را برای انجام کارهای خود مانند روش ها ، دستورالعمل ها و معیارها در اختیار آنها قرار می دهد. در نتیجه، کارکنان شما از آنچه انجام می دهند آگاهی بیشتری خواهند داشت و از آنجا که آموزش پیشرفت می کند، شغل آنها بهبود می یابد.

کاهش مصرف اضافی

در حالی که رشد پس از به دست آوردن ISO اتفاق می افتد، شما می دانید از چه چیزی استفاده کنید و از چه چیزی استفاده نکنید.شما درک خواهید کرد و به روشی منحصر به فرد و ارزشمند پیشرفت خواهید کرد تا تجارت خود را در بازار تقویت کنید

ایمنی محصولات/خدمات تضمین شده است

هنگامی که یک سازمان دارای گواهینامه ISO است، در هر صورت مهم نیست که کیفیت تضمین شده است.این امر ایمنی محصولات/خدمات مورد استفاده مردم عادی را تضمین می کند.

عملیات پیشرفته و موثر

فرایند ، وظایف ، رویه ها ، اقدامات و معاملات ساده شده و به طور مساوی بین کارگران توزیع می شود. علاوه بر این، عملیات پیشرفته و کارآمد انجام خواهد شد. این شیوه اداره یک تجارت ، شکایات و عوارض کارکنان را کاهش می دهد.با این حال، اخذ گواهینامه ISO از بسیاری جهات برای محصولات و تجارت شما مفید است. در واقع به دست آوردن یکی از آنها به آسانی به نظر نمی رسد. تأیید اسناد باید به طور رسمی برای مجوز ISO انجام شود. همچنین، مستندات شامل مقدار مشخصی از هزینه است. بنابراین، اخذ گواهینامه ISO باعث می شود شرکت شما در بازار جهانی مستقر شود.

 

مشاوره ایزو

 

پیش نیازهای صدور گواهینامه ISO در دنیا چیست؟

اول از همه، شما باید استاندارد صدور گواهینامه ISO مربوط به تجارت خود را انتخاب کنید. یک سازمان صدور گواهینامه معتبررا انتخاب کنید لطفاً توجه داشته باشید که ISO برای خود متقاضیان گواهینامه صادر نمی کند. وظیفه اختصاص گواهینامه ISO به متقاضیان توسط دستگاههای خارجی انجام می شود.برای شما بسیار مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و یک سازمان صدور گواهینامه معتبر و شناخته شده را برای اخذ گواهینامه انتخاب کنید

 

لطفا موارد زیر را در نظر بگیرید

سوابق گذشته شرکتهای مختلف صدور گواهینامه ISO را ارزیابی کنید

بررسی کنید که آیا آنها از استانداردهای IAF پیروی می کنند

بررسی کنید که آیا آنها معیارهای آژانس های اعتباربخشی ISO را مانند سازمان ملی استاندارد ایران را دارند یا خیر.

مرکز سیستم کاران بزرگترین و اولین مرکز برای رسیدن سریع و ارزان به ایزو 9001

 

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.