اخذ گواهینامه ایزو فوری

اخذ گواهینامه ایزو فوری

دریافت گواهینامه ایزو فوری تقاضای خیلی از متقاضیان مدرک ایزو از جمله پیمانکاران جهت ورود به مناقصه هست. در زمانهای قدیم گرفتن گواهینامه ایزو زمان زیادی صرف میشد. اما امروزه سرعت طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی بقدری زیاد شده در زمان خیلی کمی میتوان گواهینامه ایزو دریافت کرد.

دلایل بالا بودن طراحی ، مستندسازی ایزو زیاد است یک دلیل وجود شرکتهای خیلی زیاد ایزو گرفته در سطح جامعه است که تمامی مستندات آنها مشابه هم هستند و یک شرکت متقاضی دریافت گواهینامه ایزو دوباره از نو اقدام به مستندسازی ایزو نمی کند و از همان مستندات قبلی شرکتهای دیگر استفاده می کند. در زمانهای قدیم مشاور ایزو در یک شرکت متقاضی ISO زمان زیادی صرف می کرد تا کلیه فرآیندهای مجموعه را مستندسازی کند. اما درحال حاضر خیلی از مستندات لازمه در سایتهای مختلف به اشتراک گذاشته شده است.

مرکز سیستم کاران نیز در یک اقدام فرهنگی در جهت توسعه دانش سازمانها و جلوگیری از اتلاف وقت متقاضیان محترم ایزو بانک مستندات سیستم ایزو خود را بطور رایگان درفضای مجازی منتشر کرده است تا به سهولت در دسترس همگان باشد.

دلیل دیگر بالا بودن سرعت گرفتن گواهینامه ایزو ، ورود تکنولوژی روز در امور ممیزی ثبت و صدور گواهی ایزو ISO ، سرعت در ارسال گزارشات ممیزی CB و استفاده از تکنیکهای ارتباطی بروز می باشد.

دلیل بعدی برای اخذ گواهینامه ایزو فوری وجود رقابت بین CB های صادر کننده ایزو است. قبلا تعداد سی بی های مندرج در لیست CB های مجاز صادر کننده ایزو خیلی کم بودند. در حالیکه امروزه تعداد مراجع صادر کننده ایزو در ایران خیلی زیاد شده اند و همین طور تعدادشان رو به افزایش است. بنابراین CB ها حتی از جمله CB های مجاز NACI با هم رقابت شدیدی در ارائه خدمات به متقاضیان و مشتریان ایزو دارند. یکی از ابزار رقابت موجود همین کاهش زمان ممیزی ثبت و صدور گواهینامه ایزو است.

برای اخذ گواهینامه ایزو فوری کافیست فرم درخواست ایزو را از مرکز سیستم کاران دریافت نموده و پس از تکمیل اطلاعات و نوع گواهینامه های درخواستی ، کارشناسان این مرکز در کمترین زمان ممکنه و با کمترین هزینه ممکنه نسبت به کارسازی ثبت و صدور گواهینامه ایزو فوری اقدام نمایند. شما نیازی به مستندسازی فرآیندهای عمومی و الزامات عمومی ایزو ندارید. چون تمامی مستندات الزامات شده در بانک مستندات ایزو سیستم کاران موجود است. از همان خط مشی ، نظامنامه ، روش های اجرایی ، دستورالعمل های کاری و فرمها و گزارشها نیز برای مجموعه ی شما استفاده می شود. استفاده و الگو برداری از مستندات کمتر از یک ساعت زمان می برد. شاید سرعتی که سیستم کاران برای کارسازی امور طراحی ، مستندسازی ، الزامات استانداردهای مدیریتی دارد در هیچ شرکت مشابهی یافت نشود. تمامی مستندات ارائه شده به شرکتهای متقاضی اخذ گواهینامه ایزو فوری در این مرکز کاملا بطور رایگان است و هیچ وجهی بابت مستندات پرداخت نفرمایید و کلیه مستندات ایزو را در فرمت word تحویل بگیرید.

 

روش اخذ گواهینامه ایزو فوری

با تکمیل فرم درخواست ایزو جهت اخذ گواهینامه ایزو فوری از طریق مرکز سیستم کاران بهترین روش را انتخاب نمایید. کارشناسان با تجربه مرکز سیستم کاران در نحوه ی تکمیل فرم درخواست ایزو به یاری می شتابند. چنانچه تکمیل کردن فرم درخواست براتون سخت و یا وقت گیر است کارشناسها و مشاورهای مرکز بزرگ و با سابقه سیستم کاران بهتون کمک می کنند تا هر چه سریعتر فرم درخواست ISO را تکمیل نمایید.

ارسال فرم درخواست ISO از هر طریق ممکن که سرعت انتقال را بالا می برد مزید امتنان است. ارسال از طریق ایمیل و یا فضاهای مجازی دیگر مانند تلگرام ، واتساپ و... می تواند باعث شود که در لحظه کارشناسان مرکز فرم شما را دریافت کنند و اصلاحات لازم را انجام دهند. تمامی این اقدامات بابت افزایش سرعت اخذ گواهینامه ایزو فوری شود.

 

اعتبار گواهینامه ایزو فوری

اعتبار مراجع صادر کننده ایزو اصلی بایستی تحت اعتبار انجمن بین المللی IAF باشد. مراجع صادر کننده تحت اعتبار IAF در ارائه خدمات خود سیستمهای متفاوتی دارند و هرکدام بنابرسیاستهای خود روشها و دستورالعملهای خود زمان ثبت و صدور گواهینامه را متفاوت اعلام می کنند. باید یک CB را انتخاب کرد که در کمترین زمان گواهی ایزو اصل را بهتون تحویل می دهد.

مرکز سیستم کاران اولین و بزرگترین مرجع ثبت و صدور گواهینامه ایزو در ایران در خدمت متقاضیان گواهینامه ایزو می باشد تا با اخذ گواهینامه ایزو فوری رضایت مشتریان خود را جلب نماید

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.